Prázdny

Prvý skúšobný tréning ZDARMA

Pôsobíme po celej Bratislave

Mladý trénerský team zostavený z bývalých profesionálnych hráčov

Možnosť tréningu až v 5-tich jazykoch

Trénujeme aj cez víkendy, sviatky, prázdniny

Prepracovaný systém výuky s motivačnou a hravou formou

Možnosť flexibilne prispôsobiť časový harmonogram tréningov podľa vášho výberu

Možnosť tréningu so súrodencom, rodičom, kamarátom alebo polovičkou

O NÁS

-------

Cieľom našej akadémie je dať možnosť všetkým, ktorých tenis ako šport zaujal a chcú sa v ňom zlepšovať. Naše programy sú nastavené pre hráčov, ktorí si tento šport našli ako obľubu a stal sa ich hobby, ako aj pre profesionálnych hráčov. Naši tréneri majú najvyššiu kvalifikáciu a sú pripravení pomôcť hráčom každého veku a na všetkých úrovniach.

Prejdite si základným tenisovým kurzom od úplných začiatkov. Detičky sa môžu tešiť na hravú a motivačnú formu tréningu, zloženého zo základov tenisu a pohybovej aktivity na kurte. Dospelým vytvárame príjemnú atmosféru, aby napredovanie na kurte bolo čo najrýchlejšie. Zároveň sa snažíme vyhovieť ich požiadavkám. Zaraďovanie do tréningového procesu a skupiniek hráčov prebieha na základe veku detí a ich zručností, prípadne požiadaviek rodičov. Dobre si uvedomujeme, že akýkoľvek šport je v tejto dobe pre rodičov detí finančne aj časovo náročný. Ceny našich tréningov sa snažíme držať na čo najnižšej úrovni, zároveň však poskytujeme maximálny komfort a zázemie. Pri tvorbe ceny tréningov sa snažíme nájsť najvýhodnejší možný spôsob platby tréningov pre každého rodiča podľa individuálnych možností. Pôsobíme vo viacerých centrách v rôznych častiach mesta, aby sme k vám boli čo najbližšie. Staré Mesto, Nové Mesto, Petržalka, Zlaté Piesky, Ružinov, Vrakuňa, Dúbravka.

Neustále sa snažíme napredovať, počúvať a reagovať na podnety zo strany rodičov, detí a všetkých ostatných členov. Vážime si každého jedného člena a ďakujeme za prejavenú dôveru.

Heat academy

 

kontakt

     +421 949 481 297 
    feri.polyak@gmail.com

INFO

Heat academy s.r.o.

Ičo : 52938239

Sidlo : M.R.Stefanika č.1 94061 , Nové Zámky

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...