Prázdny

HEAT PROGRAMY

-------

Červený level

Červený level je prvou etapou vývoja našich hráčov z koncepcie ITF Play&Stay. Cvičenia sú vedené zábavnou formou, zamerané predovšetkým na rozvoj pohybových a koordinačných zručností. Oboznamujeme sa so základmi tenisových úderov a základmi tenisového pohybu. Zvyšujeme cit na raketu a loptičku a zaraďujeme aj prvé tréningové zvyklosti v podobe tenisovej rozcvičky.

Prázdny
Prázdny

Oranžový level

Oranžový level je druhou etapou vývoja našich hráčov z koncepcie ITF Play&Stay. Základné údery zapájame do pohybu po kurte. Učíme sa zvyšovať ich istotu a presnosť. Oboznamujeme sa aj s ďalšími údermi, ako sú voleje, smeč či servis. Všetko robíme za pomoci rôznych tenisových cvičení, aby sme udržali motiváciu a nasadenie. Naučené údery postupne zaraďujeme do hry a nechávame tak priestor rozvinúť tenisový potenciál hráčov.

Zelený level

Zelený level je treťou etapou vývoja našich hráčov z koncepcie ITF Play&Stay. V tretej etape okrem neustáleho rozvoja pohybovej a technickej stránky rozvíjame už aj základné taktické myslenie na kurte. Po osvojení si základných úderov prechádzame aj na výučbu nových, technicky náročnejších úderov. Snažíme sa tak rozvíjať celodvorcové poňatie hry. Všetky tieto poznatky hráč postupne zaraďuje do tréningových zápasov a cvičení, čo je prípravou na turnajové zápolenie.


Prázdny
Prázdny

Turnajový hráči

Turnajovým hráčom pripravíme program na mieru. Po dôkladnej analýze hráča určíme tréningový objem, ktorý spočíva v tenisových tréningoch, kondičnej prípravy a regenerácie. Každý hráč je jedinečný, a preto ku každému pristupujeme individuálne vo všetkých oblastiach. Či už je to úderová technika, pohyb po kurte alebo mentálne nastavenie. Hráčovi pripravíme turnajový plán a sme pripravení sprevádzať hráča aj na turnaj. Prioritou je účasť hráčov na turnajoch STZ, v tímových súťažiach a na medzinárodných turnajoch ITF. V takomto píipade sa neplatí podľa cenníka, ale sa hráčovi pripraví individuálny balík.

 

Dospelý

Rekreačným hráčom ponúkame rôzne tenisove programy v podobe skupinových tréningov kde su 2,3 alebo 4 hraci na kurte. Snazime sa rozvinúť ich tenisove zručnosti a dovednosti aby si čo najrychlejsie mohli vyskúšať tenis v praxi. Individuálny program je trening s 1 hráčom kde sa snazime vyhovieť požiadavkám hráča. Či sa už pri tom zameriavame na techniku úderov alebo s hráčom hráme tenisove cvičenia.S tými najodvažnejsimi sme pripraveny zahrať si aj tenisový zápas.V každom prípade sa snažíme aby sa hráč cítil na kurte príjemne.A aby trening splnil predstavi a účel každého zúčastneného hráča.


Prázdny

kontakt

     +421 949 481 297 
    feri.polyak@gmail.com

INFO

Heat academy s.r.o.

Ičo : 52938239

Sidlo : M.R.Stefanika č.1 94061 , Nové Zámky

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...